Printed Conference
Dodane przez Zawada dnia PaĹşdziernik 07 2018 08:00:29
Największa konferencja popularno-naukowa o druku 3D w Polsce: Printed Conference, 17 października, Centrum Kongresowe ICE
Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji popularno-naukowej o druku 3D i jego zastosowaniach w różnych branżach Printed Conference. Wydarzenie odbędzie już 17 października w Krakowie, w Centrum Konferencyjnym ICE. Obok konferencji, zapraszamy do udziału w mini targach druku 3D a także zgłaszania projektów do pokazania w Strefie Innowatora. Najlepszy projekt zostanie nagrodzony nagrodą pieniężną w wysokości 1000 zł.
Nad programem konferencji czuwa Rada Programowa, w skład której wchodzą: dr Przemysław Siemiński (Politechnika Warszawska, PoCaX), Karolina Furyk-Grabowska (Politechnika Krakowska, 3DFly), Justyna Uman-Ntuk (Printed Conference) oraz Effiom Uman-Ntuk. Pełny program konferencji dostępny jest na www.Printed Conference.com
W trakcie rejestracji z kodem: „druk3dpc” zniżka 20 % na bilety. Kod ważny tylko do 10 października.
Printed Conference stwarza możliwość do poszerzenie wiedzy o różnych aspektach druku 3D. Program został podzielony na sesje:
SESJA I rynek druku 3D - perspektywy, trendy, przewagi. W czasie tej sesji można dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania rynku, trendach oraz kierunkach rozwoju branży druku 3D. W ostatnich latach wiele się dzieję – w zakresie nowych technologii i urządzeń, jak i zwiększenia zastosowania druku 3D. Karolina Furyk-Grabowska, dr Dominik Wyszyński oraz dr. Przemysław Siemiński podzielą się wiedzą w tej sesji.
SESJA II: Technologie druku 3D. Przegląd różnych technik druku 3D prowadzony przez praktyków, na co dzień pracujących w technologii FDM, SLA, SLS, PolyJet/Multijet. Swoim doświadczeniem podzieli się m. in. Omni3D i Bibus Menos. Bedzie można poznać możliwości i ograniczenia tych technik, jak również najciekawsze case study ich zastosowania.
SESJA III: Projektowanie przestrzenne. W tej sesji poruszymy temat dostępnych oprogramowań oraz sprzętu, który ułatwia modelowanie przestrzenne. Bazując na wiedzy doświadczonych prelegentów, m. in. dr. Marka Wyleżoła (Politechnika Śląska) czy Pawła Ozgi (ASP Kraków) dowiemy się jak należy projektować pod późniejszy druk 3D oraz omówimy krok po kroku pracy z obrazami medycznymi by stworzyć model do wydruku z którego mogą korzystać lekarze.
SESJA IV: druk 3D w praktyce i biznesie. Będzie to jedna z najciekawszych sesji, gdzie będzie można zobaczyć jak druk 3D zmienia różne obszary biznesu. Dowiemy się, jak rozwija się biodruk od zespołu z Politechniki Łódzkiej (m. in. Karolina Przybyszewska) lub jak druk wspiera wizualizację medyczną na Sali operacyjnej na przykładzie MedApp i Mateusza Kierepki. Jan Witowski z Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego przybliży aktualne prace prowadzone na uczelni. Poznamy zastosowanie w sztuce oraz branży automotive.
Po więcej informacji zapraszamy na http://www.Printedconference.com oraz pod numerem telefonu: 533 632 321